zavřít

Hráči Sims volí nejčastěji kariéru zločinců a politiků

Windows Wii PlayStation 3 3DS Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Každá herní série má někdy své narozeniny, ale jen málokterá dožité. Série The Sims mezi ně patří a Will Wright si tak může gratulovat, že na svět přivedl potomka, který se dožil alespoň puberty, což v herním průmyslu zase tak běžné není. Minulý pátek totiž série The Sims oslavila své 12. narozeniny, a přestože už dávno neválcuje žebříky prodejnosti jako za mlada, pořád si může oproti jiným hrám dupnout, dost významně. Bodejť by ne, s více než 150 miliony prodaných kopií různých datadisků, balíčků a samozřejmě i trojicí základních her a konzolových inkarnací už hra cítí v zádech "jistou" podporu fanouškovské základny.

Potvrzuje to ostatně i pár vybraných čísel, která se okolo Sims her motají, jako včelky okolo kofoly. Najdete je v jubilejní infografice (připomínám, že oficiální) uvnitř článku a jasně, jsou to marketingově střižená čísla, ale statistiky milujeme všichni, protože nám říká, jací jsme jako lidské stádo - jedinec sem, jedinec tam. Například fakt, že nejpopulárnější jsou u hráčů a hráček The Sims kariéry zločinců a politiků leccos naznačuje o tom, čím chce řada z nás být. Kosmonauti, popeláři, filmaři a cestovatelé – to už dávno vyšlo z módy. Dnes frčí politici a zloději. No, přeberte si to sami :)

Klikněte na obrázek pro plnou verzi

Tagy: strategie simulace společenská

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.