Máte námět či připomínku? Napište nám
Grand Theft Auto V vyjde příští rok a je to prý herní macek
zdroj: Archiv
Téma

Grand Theft Auto V vyjde příští rok a je to prý herní macek

21. 6. 2011 13:44 | autor: Petr Poláček |

Po vlně spekulací o možném představení GTA V na letošní E3, která několikrát během...

Zvětšit zdroj: Archiv Po vlně spekulací o možném představení GTA V na letošní E3, která několikrát během posledního půl roku spláchla internet, jsme se nakonec během první letošní herní výstavy žádných oficiálních informací nedočkali. Podle informací od zdroje blízkého Rockstaru to však neznamená, že by vývoj hry nějak váznul, nebo že by vůbec neprobíhal. Naopak, nejmenovaný informátor redaktorům Gamespotu nakukal, že se GTA V v současné chvíli v podstatě dodělává, kupříkladu se implementují minihry, a že vydání v příštím roce je velmi pravděpodobné.

I na poměry Grand Theft Auto her je prý nový projekt obrovský, a když na aktuální spekulace napojíme ty starší, tak kódové označení projektu zní Rush, mohl by se odehrávat ve fiktivním městě podobnému Los Angeles a v nabídce pestrobarevných postaviček by mohl figurovat potenciální prederast James Pedeaston, iluzemi o kariéře herečky omámená Samantha nebo klučík s příliš horkou hlavou jménem Anthony. Tyto a další informace, potažmo spekulace vynesla na veřejnost údajná sháňka po dabérech pro uvedené role.

Samozřejmě nás také zajímá, jak to tedy s GTAV je, kdy bude hra oznámena a kdy vyjde. Ještě aby ne, když se GTA IV prodalo přes 20 milionů kusů. Jaké jsou vaše tipy, třeba ohledně lokace pátého GTA?

 

Nejnovější články