zavřít

God of War: Ascension bude mít vlastní DualShock 3

PlayStation 3

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud jste skalními fandy série God of War a Krata, nebo jste sběrateli gamepadů či alespoň...

Pokud jste skalními fandy série God of War a Krata, nebo jste sběrateli gamepadů či alespoň DualShocků, asi vás bude zajímat, že Sony nachystala speciální edici DualShocku 3, který je barevně laděný tak, aby sednul ke God of War: Ascension, jenž má vyjít v březnu – kdy by měl být v prodeji i tenhle gamepad. Momentálně je tato sběratelská varianta gamepadu ohlášená jen pro Austrálii, ale Sony by mělo dát brzy vědět, zda vyjde i jinde. Navíc, dnes už není problém objednávat si zboží z druhé strany světa. Najde se mezi vámi někdo, komu písková barva a Kratos pod tlačítky učarovali?

Co se týče God of War: Ascension, jednou z novinek bude multiplayer. Ten už testujeme a brzy vám o něm přineseme článek a přidají se i hráči z PS Plus. Nyní bylo vydáno velmi zajímavé video, které mapuje zrod a vývoj celého multiplayerového módu napříč časem. Jde o poměrně pěkný pohled pod pokličku vývojářské práce a specifika tvorby zrovna tohoto typu obsahu. Video najdete uvnitř článku.

Tagy: akční fantasy hardware making of

Zdroje: VG247,Siliconera

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.