zavřít

GamesPlay? Večer laďte náš dušičkový stream, do záhrobí vyrážíme ve 20:30

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Svátek zesnulých, památka mrtvých nebo prostě jenom Dušičky. Právě na 2. listopadu, tedy na dnešek, připadá den, který je krom jiného také připomínkou lidské pomíjivosti. A nás napadlo ho letos pomíjivě uctít zvláštním – doslova! – streamem, který startuje v neobvyklém čase i neobvyklém složení. Co od něj můžete čekat?

To možná netuší ani jeho účastníci, kteří se v našem studiu navečer sejdou, aby ve 20:30 odstartovali vysílání plné makabrózních skutečností, okultních praktik a dosud nezjevených pravd. Slíbit ale můžeme, že dojde na hru, kterou jste u nás ještě neviděli.

A možná přijde i Liliový král. Pokud dovolí on i zakletá technika, nabídneme posléze záznam. Sami jsme zvědavi, čeho přesně...

Tagy: gamesplay dušičky

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.