Facebooku se nelíbí, že hráči Animal Crossingu obchodují s trávou
zdroj: Vlastní foto autora

Facebooku se nelíbí, že hráči Animal Crossingu obchodují s trávou

6. 5. 2020 13:15 | Téma | autor: Patrik Hajda |

Animal Crossing: New Horizons je aktuální fenomén. Poklidná hra plná zvelebování exotického ostrova, soužití s roztodivnými zvířátky a obchodování s tuříny se dostala mezi miliony hráčů a často se s ní ukazují i celebrity světových měřítek. Přišla zkrátka ve vhodnou karanténní dobu. Ale pokud jste se stejně jako mnozí jiní hráči přidali k některé z facebookových skupin, dejte si pozor na to, o čem se tam s ostatními bavíte a s čím obchodujete.

Tráva je nedílnou součástí Animal Crossing: New Horizons. Váš ostrov je při prvotní návštěvě slušně zaplevelený a i po jeho kompletním vyčištění se čas od času objeví nějaký ten nechtěný výhonek. Jde o naprosto běžný pojem, prostě tráva. Ale jakmile se až příliš často začne vyskytovat v jedné větě se slovem „obchodování“, algoritmy Facebooku detekující nežádoucí obsah zpozorní.

Trávu, respektive plevel, můžete ve hře prodat za pár šupů dvojčatům v Nook‘s Cranny, případně postavě Leif za slušných 20 zvonečků za kus. Zároveň se z trávy dá vyrábět spousta užitečných předmětů včetně léčiv (uznávám, těm dvojsmyslům se prostě nedá vyhnout).

please zdroj: Clair Davis

Už dokonce vznikly „podniky“, které vám zadarmo pomohou s odtravněním vašeho ostrova, přičemž na vyškubaných trsech posléze vydělají, zatímco vy jste nemuseli trávit spoustu čas namáháním zad. Tráva je tedy opravdu častým předmětem diskuzí a Facebooku jen těžko vysvětlíte, že obchodování s trávou v Animal Crossingu je veskrze neškodné.

Spousta skupin proto dostává varování a jejich správci sami žádají své členy, aby se vyvarovali slov „tráva“ a „obchod“, která se dají snadno nahradit něčím, co nespustí facebookovou policii.

Animal Crossing: New Horizons stále nepřestává překvapovat a udivovat a možná budete sami koukat, kolik věcí se před vámi stále skrývá v samotné hře. Některé z nich odhalujeme v našich tipech a tricích.

Nejnovější články