zavřít

EA slibuje ve FIFA 12 hlavně vylepšenou AI

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Když děláte každý rok jeden díl sportovní série, není čas odpočívat a užívat si klidu.

EA Canada už pilně připravují fotbalový simulátor FIFA s číslem 12 a David Rutter, jeden z producentů studia se podělil o chystané změny v sérii. Asi není překvapením, že jako každý rok tvůrci jen hýří seznamy věcí, jež by bylo třeba vylepšit. Letošek není výjimkou a Rutter se rozpovídal nad několika příklady.

„Ačkoliv myslím, že v Personality Plus jsme udělali pořádný kus práce, umělá inteligence týmu nebyla v takovém stavu, v jakém jsme chtěli. Kupříkladu, když měl tým ve vápně Petera Crouche, vůbec to nereflektoval a nezačal kopat dlouhé míče na jeho hlavu. To musíme zlepšit. Stejně tak kopání standardek nebylo dobré. Frustrovalo mě, když jsem nemohl hodit rychlý aut anebo okamžitě zvolit, kdo kopne přímý kop. Tahle přerušení hry jsou prostě spíš last-gen“.

Rutter také slibuje, že by dvanáctka měla přinést více fotbalové duše do hry a to třeba v případě fanoušků. Když nastoupí hráč, který za klub dříve hrával, skalní fandové by jej při každém kontaktu s míčem měli odměnit pořádným bučením. Případně i bývalí soupeřovi hráči pořádně přitvrdí v zákrocích proti němu. Cílem by mělo být, abychom si řekli: „Skvělé, FIFA je nejen fotbal, ale i sport a ta vášeň za ním!“. Nu, aby pak nenásledovalo řízení vlastního rowdies jádra, pokyn k vhození světlic, případně nějaké hezké české pokřiky v lokalizaci, třeba „Baník p...“... no vždyť víte.

Tagy: fotbal sportovní

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.