zavřít

Druhý díl dojmů z bety a další užitečné info o Mists of Pandaria

Windows MAC

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S ubíhajícím časem budou mít kolegové z fanstránky WoWfan čím dál tím více napilno. Datadisku Mists of Pandaria se sice věnují pilně už řadu měsíců, ale čím blíže bude k jeho vydání, tím více materiálů bude ke zpracování. Třeba už za 14 dní to bude intro filmeček k datadisku. Ale to zatím nechme být.

Momentálně si na stránkách WoWfanu, krom jiného, můžete přečíst druhý díl Jerrykyho dojmů z betatestu Mists of Pandaria, ve kterých logicky navazuje na část první a velmi podrobně popisuje sled událostí, questů a obecně herních situací, co vás čekají. A když se řekne, že popis je velmi podrobný, tak je plný spoilerů, abyste neřekli, že vás nikdo nevaroval.

Zajímat by vás mohl i článek věnující se změnám v uživatelském rozhraní, které Mists of Pandaria přinese. Je jich hodně, vlastně se dá říci, že interface zažije docela solidní překopání. Díky informacím a názorným obrázkům přímo ze hry, se ale můžete na nový interface připravit, abyste nebloudili. Ano, i to se občas stává.

A z docela velkého množství článků, které na WoWfan za poslední týden vyšly, si upozornění určitě zaslouží i kousek o Black Market Auction House – nové aukci, kterou přinese právě chystaný pandí datadisk. Kde aukci najdete, jak bude fungovat, a za jakým účelem vznikla, to už se dozvíte za tímto odkazem.

Tagy: fanstránky fanatics

Zdroje: WoWfan

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.