zavřít

Diablo III opatchováno, už nemusíte čekat 3 dny

Windows MAC

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

Minulý týden jsme psali o tom, že zákazníci, kteří si koupí Diablo III na Battle.netu, musí čekat několik hodin, někdy až tři dny, než se jim aktivuje plná verze hry. Bylo to neúmyslné omezení a Blizzard slíbil rychlou nápravu. Ta přišla společně s patchem 1.3.0a, který toto omezení zrušil. Po aplikování nejnovějšího patche tak nemusíte čekat nesmyslnou dobu a dostanete se k plné verzi Diabla III hned. Je nutné hru aktualizovat, jinak bude omezení pořád přetrvávat. Aktualizace by se ale měla při spuštění hry stáhnout sama.

zdroj: Archiv

Kromě toho přinesl patch 1.3.0a samozřejmě také různé opravy a úpravy balancu. Opravy se dočkal třeba Witch Doctor, jehož zombie medvědi teď už budou moci útočit i na srázech. Medvědi by se také už neměli zasekávat o předměty, o které by se normálně zasekávat neměl nikdo. Vývojáři si posvítili také na výdrž předmětů, které se teď budou opotřebovávat poloviční rychlostí.

Mezi další nepříjemné bugy, které Blizzard zrušil, bylo neadekvátní množství lootu, které unikátní monstra po smrti nadělila. Opravil se také bug s achievementy a sockety. Co se týče obecných bugů, tak zmizel problém, kdy tlačítko Switch Hero občas zmizelo poté, co jste opustili hru z města, problémy s padáním hry a v neposlední řadě také několik nekalých praktik pro vytváření zlata a rychlejšího levelování. Včera také vyšel zbrusu nový hotfix, který upravil drop rate pro high level (61 - 63) předměty.

Na závěr ale něco pozitivní, pro fanoušky nejen Diabla, ale všech Blizzardích her. Blizzard sice dělá ke každé speciální edici pěknou knížečku The Art of..., ale teď se rozhodl vydat obří knihu svých uměleckých děl zvlášť, nezávisle na nějaké hře. Kniha The Art of Blizzard bude mít 352 stran plných úžasných artworků, renderů, kreseb a dalších vizuálních děl od umělců z Blizzardu. Cena je sice trochu tučnější a to 75 dolarů, ale Amazon teď tuhle nádheru prodává na 45 dolarů. No nekupte to.

Tagy: Diablo (série) akční fantasy RPG izometrické patch

Zdroje: Battle.net

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.