zavřít

Datadisk NWN: Hordes of the Underdark hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V diskusním fóru společnosti Bioware, věnovaném speciálně hře Neverwinter Nights, se objevila informace, že druhý datadisk k této oblíbené RPG - Hordes of the Underdark - je už hotov.

Do obchodů se prý dostane na začátku prosince. Do té doby vám nabízíme alespoň pár nových ukázek, které jsme dnes přidali do naší galerie. Máte-li ovšem zájem spíše o pohyblivé obrázky, stáhněte si nový trailer (5,5 MB, DivX), který se ovšem Atari moc nepovedl a je také dost tmavý.


nové obrázkykompletní galerie

NWN: Hordes of the Underdark fanouškům této ságy nabídne dalších více než 20 hodin zábavy, šest nových prestižních tříd, 16 nových kreatur, přes 40 nových kouzel, nové prostředí, hudbu, hlasy a řadu dalších, jistě velmi zajímavých věcí. Vaše postavička navíc bude moci tentokrát dosáhnout až 40. úrovně.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.