Co se stalo s Atlantidou? Vysvětlení podá přídavek k Assassin’s Creed Odyssey
zdroj: Archiv

Co se stalo s Atlantidou? Vysvětlení podá přídavek k Assassin’s Creed Odyssey

17. 4. 2019 13:26 | Téma | autor: Šárka Tmějová |

První příběhový dodatek k loňskému Assassin’s Creed Odyssey rozvířil vody internetu třeba kvůli vynucené romanci vedoucí k dědici Kassandřiny nebo Alexiovy linie, ten druhý postihne neméně kontroverzní téma. Bude se totiž pátrat po ztracené Atlantidě, a to dokonce ze záhrobí. Alespoň to vysvětluje tu spoustu mýtických potvor a řeckých bohů v lidské podobě.

Přídavek The Fate of Atlantis bude stejně jako Legacy of the First Blade rozdělený na tři epizody. Ta první, Fields of Elysium, dorazí na všechny platformy přesně za týden, 23. dubna. Kassandra či Alexios se po své smrti (to není spoiler – všichni jednou umřeme, ne?) ocitnou v elysejském ráji, nádherném kraji, který ovšem skrývá temná tajemství. Za spoustou z nich stojí Isu, pokročilá rasa obývající svět před lidmi. Její příslušníky mnoho starých civilizací považovalo za božstva.

Záhrobí kromě nového legendárního vybavení poskytuje taky příležitost potkat staré známé. Ať už proto, že Alexios s Kassandrou zaživa sprovodili ze světa docela dost lidí, nebo že někteří z nich zemřeli vzácnou přirozenou smrtí.

zdroj: Archiv

Posmrtný život trochu pozmění taky vaše speciální schopnosti, jako byste se snad paktovali se samotnými bohy. Váš běžný býčí výpad se tak změní na Areův býčí výpad, Kronos vám pomůže třeba se zpomalením času a nad další větví dovedností bdí zase Artemis. V každé epizodě The Fate of Atlantis by těchto posílení mělo dorazit hned několik.

Následující díly, Torment of Hades a Judgment of Atlantis, by měly vyjít zhruba do poloviny letošního roku a nejspíš i úplně uzavřít příběh Assassin’s Creed Odyssey. Vzhledem k tomu, že jsou nároky na odemknutí pokročilé příběhové linie trochu vyšší, můžete využít zkratky, kde budete hrát za Kassandru nebo Alexia přímo připravené skočit rovnou do záhrobí. Váš postup z Atlantidy se ale v tom případě nepřenese do hlavní hry a nemůžete ani získat achievementy.

Nejnovější články