zavřít

Česká verze Assassins Creed dnešek nestíhá

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naše země má u UbiSoftu nízkou prioritu, a tak si na hru s lokalizovaným dabingem ještě počkáme.

Bylo to víceméně jasné už včera, když se hra fyzicky nenacházela ve skladu Cenegy Czech. Ta z opatrnosti a s vědomím, že některé věci prostě nemá šanci sama ovlivnit, raději předem neslibovala přesné datum vydání lokalizovaného Assassins Creed pro PC. A udělala dobře, když pouze neurčitě říkala, že to má být někdy okolo evropského termínu (tj. dnešek 11.4.). Přestože z její strany bylo vše připraveno včas - dabing a překlad těch "pár" textů (titulky ve hře absentují) měla hotovy v dostatečném předstihu - nějakou dobu si ještě musíme počkat. Přetiskujeme vysvětlující mail od PR manažerky distributora Báry Veselé:

    Do České republiky a na Slovensko vezeme urcite mnozstvi anglickych verzi AC PC, abychom nemeli zpozdeni vetsi nez je nezbytne. Podle poslednich informaci z Ubisoftu je vyroba ceskych verzi v plnem proudu, bohuzel nas projekt posunuli az za dulezitejsi teritoria. Jakmile budu znat presne datum, kdy CZ hra bude v prodeji, dam samozrejme vedet! Samozrejme se zakaznikum za takove zdrzeni omlouvame, bohuzel je zcela mimo naąí moc cely proces jakkoli urychlit. Jsme zcela v rukou Ubisoftu a zavisli na tom jak Export tym sestavi zebricek prioritniho vyrizeni objednavek. O dalsim vyvoji vas budu informovat.
Být na místě UbiSoftu, asi nikdo nejednáme jinak a upřednostíme jiné evropské státy, kde se běžně prodává více originálek a dosáhne se tam vyšších tržeb, jakkoli to jinak zamrzí. Alespoň, že anglická PC verze by podle našich informací měla být v ČR k dostání od pondělí 14. dubna. Můžete si ji stejně, jako tu českou, předobjednat z Xzone za 999 Kč - více o hře v našem předešlém zpravodajství.

Update 12.4. - Xzone odhaduje Assassins Creed CZ nejdřív za týden, neb se ještě ani neví datum lisování DVD a nějaký ten den pak zabere doprava z Francie.
zdroj: PR

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.