Máte námět či připomínku? Napište nám
BioWare reaguje na stížnosti ohledně front v SW:TOR
zdroj: Archiv
Téma

BioWare reaguje na stížnosti ohledně front v SW:TOR

21. 12. 2011 11:08 | autor: Aleš Smutný |

Někteří už vesele hrají Star Wars: The Old Republic, zatímco jiní, kteří jsou buď na jednom z přeplněných serverů už týden nebo ti, kteří se na ně stále, naprosto nelogicky přidávají (pokud tam nemají gildovní zájmy, to už holt problém), musí čekat v dlouhých frontách - pokud tedy přichází ve špičce.

Co s tím?BioWare nyní vydala prohlášení na fórech, které ty, co pravidelně stojí ve frontách, úplně nepotěší, ale zas skýtá naději do budoucna.


„Monitorujeme všechny naše servery a zvyšujeme limity populace, kde je třeba. Abychom však dosáhli našeho cíle, mít servery stabilní, nemůžeme tyto limity zvedat příliš rychle a moc. Chceme, aby hráči zalidnili i méně osídlené servery. Nehodláme ale servery s vysokou populací zamykat. Chceme, aby hráči měli šanci být se svými přáteli.“ A to je klíčové. Někdo se možná bál uzamčení přelidněných serverů, což ale zjevně nehrozí. Ještě zajímavější informace ale následují.

„Chceme vás upozornit na několik neustále vysoce zalidněných serverů. Ty se dostávají na maximum možných hráčů a velmi pravděpodobně na nich najdete fronty, i mimo špičku. Silně vám nedoporučujeme vytvořit si své nové postavy na těchto serverech, pokud se chcete frontám vyhnout“.

Seznam těchto přelidněných serverů je následující:

Americké servery
The Harbinger – US West Coast - PvE
The Swiftsure – US West Coast - PvP
The Fatman – US East Coast - PvP

Evropské servery
Bloodworthy – EU English - PvP
Frostclaw – EU English - PvE
Legions of Lettow – EU English - PvP
The Red Eclipse – EU English - PvE
Tomb of Freedom Nadd – EU English - PvP
Darth Revan's Mask – EU German - PvP
Darth Traya – EU German - PvP
Jar'Kai Sword - EU German - PvP
Hrakert Rift – EU French – PvP

Ačkoliv BioWare ví o problémech na zmíněných serverech, uvádí, že prostě nemohou zvýšit nárazově populační strop o velké číslo. Servery by to nemusely ustát, ale hlavně by se nahrnula vlna nových hráčů a situace by byla ještě horší. I proto se prý v dohledné době nepodaří problém úplně vyřešit. Jednoduše, na fronty si musíme zvyknout – i když osobně musím říci, že se mi po launchi zdá být zatížení o něco nižší.

Hodně zajímavě zní ale informace o případném přesunu postav. „Transfer charakterů je běžným požadavkem na těchto serverech. Na této možnosti, tedy přenesení postav na jiný server, pracujeme, ale momentálně vám nemůžeme říct kdy to může být. Naší velkou prioritou je nyní odstranění bugu, kdy vás chyba ve spojení může vyřadit z fronty“.

Rada je v takovém případě jednoduchá – nechoďte na zmíněné servery, pokud nemusíte. Upřímně, je zvláštní vidět hned desítku serverů s Light populací, zatímco se na spoustě dalších přihlašují další a další hráči.

Nejnovější články