zavřít

Rozhovor o Hidden & Dangerous 2

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Momentálně je sice tématem číslo jedna mezi hráčskou komunitou v Čechách vydání Operation Flashpoint, ale zapomínat nesmíme ani na další skvělou hru připravovanou v našich zemích - Hidden & Dangerous 2.

Do jejího vydání je sice ještě hodně daleko, ale příznivci této hry by si neměli nechat ujít nejnovější rozhovor, který poskytl Tomáš Pluhařík webu Hidden & Dangerous Fanatic. Můžete se dozvědět další zajímavé informace, například jak rozsáhlé bitvy ve hře budou, co bude mít za úkol spolubojovnice Debora nebo jaké jsou oblíbené zbraně členů vývojového týmu. Pokud jste ho ještě neviděli, chtěl bych vás také upozornit na skvělý trailer z E3.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.