zavřít

Pohodoví tvůrci Broforce povídají o své hektické akční parodii

Windows

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dlouhá léta bylo takřka nemyslitelné, aby se na herních výstavách typu E3 nebo Gamescom objevovaly nezávislé či „menší“ hry. Skladba herního trhu se však dramaticky proměnila, což s několikaletým zpožděním reflektují i pořadatelé výstavních kolosů. Pavel se tak mohl na letošní E3 setkat s triem sympatických tvůrců výborné akční řežby Broforce, zeptat se jich na několik otázek nejenom ohledně vývoje hry a odpovědi zpracovat do následujícího rozhovoru. 

Pokud jste ještě Broforce nehráli, rozhodně si alespoň stáhněte a vyzkoušejte tematický spin-off The Expendabros. Na Steamu je ke stažení zdarma a jde jakýsi „reklamní“ produkt na motivy filmu The Expendables 3. Pak se můžete vrátit a dokoukat rozhovor, ve kterém všichni tři tvůrci zmiňují zdroje inspirace, vysvětlují, kam vlastně s hrou míří a proč se s ní vydali na výstavu E3, která jinak bývá vyhrazená spíše AAA hrám s opulentním marketingem za zády.

Rozhovor můžete samozřejmě sledovat i na našem YouTube kanálu.

Tagy: akční kooperace early access E3 2014 rozhovory

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.