zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme závody Wipeout

Windows PSOne

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První Wipeout (nebo wipE’out“, chcete-li) nám představil vizi futuristických závodů, kterou jsme reálně ani skoro po 25 letech nezvládli naplnit. Hra se nicméně odehrává v roce 2052, takže pořád máme nějaký ten čas k dobru. V kluzáku musíte zvítězit v antigravitační závodní lize, na výběr přitom je z různých pilotů, týmů i vybavení, které má pomáhat vašemu stylu jízdy.

Pořádné závodní hry se neobejdou bez našlapaného soundtracku, to se vědělo už i v polovině devadesátek. Hudebník Tim Wright proto ke kluzákování pod pseudonymem CoLD SToRAGE složil spoustu pořádně nadupané elektro muziky, kterou pak doplnilo pár pecek třeba od The Chemical Brothers nebo The Prodigy (RIP).

Dnešní Retro GamesPlay startuje v 17 hodin, během živého vysílání můžete psát své dotazy a zážitky se sérií Wipeout do chatu na našem YouTube, kde je duo Honza Olejník a Pavel Dobrovský s radostí odbaví.

Tagy: sci-fi Závodní

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.