zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme adventuru Flight of the Amazon Queen

Windows Amiga

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Flight of the Amazon Queen je point-and-click adventura z roku 1995, inspirovaná především Monkey Islandem a tehdejšími hrami s Indiana Jonesem. Herním stylem se podobá i dalším adventurám od LucasArts z devadesátých let a v dnešním, nezvykle offline, Retro GamesPlayi si předvedeme, jestli a čím byla také výjimečná.

Vypráví příběh Joea Kinga, pilota letounu Amazon Queen, který ztroskotá v amazonském pralese, nechá se zajmout kmenem Amazonek a ty se promění v dinosaury kvůli šílenému vědci.

Joe musí zároveň chránit princeznu, kterou zase zajme ten šílený vědec a donutí Joea hledat křišťálovou lebku výměnou za její bezpečí. Nakonec společně odletí vzducholodí a žijí šťastně až do smrti. Dnes s Honzou Olejníkem a Pavlem Dobrovským.

Tagy: adventura amazonský prales

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.