Xpand Rally, Xenus (Boiling Point), Conflict 2 - obrázky
zdroj: Archiv

Xpand Rally, Xenus (Boiling Point), Conflict 2 - obrázky

27. 6. 2003 12:12 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

Jak možná víte, Xpand Rally bude závodním počinem od polského Techlandu, který stojí i za střílečkou Chrome.

Hra také poběží na stejném byť upraveném engine a objevit by se zde mělo alespoň dvacet závodních vozidel s možností úpravy různých součástek. Vše otestujete na šedesáti tratích z celého světa, jezdit se bude po asfaltu, písku, štěrku i zamrzlých a sněhem zavátých plochách. Jak hra vypadá, můžete posoudit ze čtyř nových screenshotů, které se usídlily v naší galerii. Xpand Rally vyjde stejně jako FPS Chrome letos v září, kdy uvidíme, jestli to bude schopná konkurence pro Colina 3.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Xpand Rally galerie  ||  Xenus galerie  ||  Conflict 2 galerie

Nové ukázky nabízí též Xenus, first-person střílečka od tvůrců Codename: Outbreak. Hra by měla kromě nabušené akce v prostředí kolumbijské narkomafie obsahovat i prvky žánru RPG. V roli Kevina Mayerse se pouštíte po stopách své ztracené sestry novinářky a přicházíte na kloub řadě záhad. Podle dojmů novinářů z E3 se hra trochu podobá Soldier of Fortune, za ocenění stojí především AI nepřátel a systém zbraní - čím více daný kousek používáte, tím lepších výsledků s ním můžete dosahovat. Xenus očekáváme na podzim 2003, více se dozvíte v rozhovoru.

Poslední pohled věnujeme vojenské arkádové akci Conflict: Desert Storm 2. Nové screenshoty sice pocházejí z verze pro konzoli Xbox, nicméně hra vyjde též pro PC a PlayStation2. I tentokráte se vydáme do nebezpečné oblasti Perského zálivu, kde se pustíme do 14ti misí coby příslušník jednotek SAS nebo Delta Force. Tvůrci ze studia Pivotal Games chtějí nabídnout lepší grafiku, ovládání, umělou inteligenci a také do hry přidat nové zbraně. Conflict: Desert Storm 2 můžeme podobně jako dva výše zmiňované tituly očekávat s příchodem října - více se dozvíte v dnešním rozhovoru na HomeLanu.

kate

Nejnovější články