zavřít

Screenshoty z polské FPS Chrome

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slušný balík screenshotů také přibyl do galerie vedené k polské sci-fi střílečce z...

zdroj: Archiv

Slušný balík screenshotů také přibyl do galerie vedené k polské sci-fi střílečce z prvního pohledu s názvem Chrome, která se bude odehrávat ve vzdáleném souhvězdí, kde se lidé kvůli vzácnému nerostu snaží kolonizovat jednu planetu za druhou.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ve hře Chrome na Vás čeká přes deset odlišných lokací (tropická džungle, podzemní doly, futuristické vojenské základny, orbitální stanice apod.), samozřejmě také velký počet zbraní jako např. nůž, pistole, snajprovky, kulomety, plazmové pušky, plamenomety, raketomety, prostě samé krásné hračky :) Kromě zbraní budete moci používat také baterku, radar, sonar, lekárničku a různé výbušniny - klasika. Zajímavým zpestřením je možnost upgradovat vaší postavičku použitím různých implantátů, takže máte-li rádi cyberpunk, určite si přijdete na své. Chrome by mělo vyjít někdy na jaře příštího roku.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.