zavřít

Akční obrázky z Project IGI 2: Covert Strike

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když norští Innerloop Studios stvořili první Project IGI, patrně netušili jakého úspěchu se hra dočká.

Příprava jeho pokračování pak byla už samozřejmou záležitostí nejen pro vydavatele Codemasters, který převzal žezlo po Eidosu. A co nás tedy v této 1st person taktické akci s podtitulem Covert Strike čeká? Příběh navazuje na první díl. Ústřední postavou bude opět nájemný žoldák a bývalý člen SAS David Jones, bojující ve jménu odvrácení globální katastrofy proti teroristům po celém světě (Libye, Rusko, Čína). Nepřátelé ve všech třech kapitolách (19 misí) nám dají pěkně zavařit, ještě více herního stresu však zřejmě vyvolá Jonesův kapesní počítač. Do něj se totiž budou ukládat veškeré pozice ve hře a jako bohužel snad každý volně přenositelný počítač, i tento poběží na baterie. Když se baterky vybijí, bude po legraci a především po savování. Takto pojatý systém ukládání je rozhodně velmi originálním nápadem, už nyní mi z něj ale naskakuje husí kůže.


nové obrázkykompletní galerie

Začali jsme tedy patrně nejmarkantnější změnou, rozhodně však ne jedinou. Vylepšení by se mělo dočkat celkové grafické zpracování a výrazně posílí i AI nepřátel, kteří budou nyní hrát více týmově, reagovat na změny prostředí a podobně. Přibude i několik nových zbraní a multiplayer do výše 16ti hráčů. IGI 2 se dnes řadí rozhodně k nejnadějnějším akčním hrám a navzdory několika posunutím by měl být konečně hotov už v půlce listopadu. Více se o celé hře dočtete v našem preview, u nás vydá hru Cenega.
zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.