Vyzkoušejte demo rané verze Overload - duchovního nástupce Descent
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte demo rané verze Overload - duchovního nástupce Descent

9. 3. 2016 13:58 | Preview | autor: Adam Homola |

Tvůrci původního Descentu se vrací se znovuzrozeným konceptem původní hry a teď už nesou v rukou víc, než jen pouhé sliby. Overload se totiž dočkala jakéhosi dema, nebo lépe řečeno hratelného teaseru z pre-alfha verze hry. Do hotové verze tak má pořád daleko, ale fanouškům může ukázat, co se vlastně chystá. Hratelný teaser je dostupný už nějakou dobu podporovatelům hry na Kickstarteru, ale teď si může Overload vyzkoušet každý.

Demo je momentálně dostupné pouze pro Windows a můžete si ho stáhnout buď ze Steamu, nebo přímým downloadem 32 bitové, či 64 bitové verze.

„Tohle demo jsme dali dohromady dost ve spěchu a i když jsme udělali co jsme mohli, je to pořád dost hrubá verze hry šitá horkou jehlou. A samozřejmě jsme stále v raných fázích vývoje. V teaseru uvidíte několik ukázkových úrovní, pár super zbraní a robotů, ale ještě toho hodně chybí,“ napsali vývojáři v updatu na Kickstarteru.

Řečí čísel nabídne demo osm zbraní, tři typy nepřátel a tři úrovně. Plná verze hry by měla vyjít v příštím roce a soudě dle prvních uživatelských reakcí na Steamu se hratelný teaser povedl na výbornou. Descent v moderním kabátku se tak nejspíš opravdu objeví a až čas ukáže, jestli bude ve formě Overload, nebo se víc poštěstí Descent: Underground.

Nejnovější články