zavřít

Voda klíčem k úspěchu v C&C: Red Alert 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Inženýr vytahuje nafukovací člun a vydává se obsadit maják. + HI-RES OBRÁZKY

Tak ne unést, ale přímo zabít Alberta Einsteina se v úvodu strategie C&C: Red Alert 3 vydají vojska Sovětů. A tento drobný detail není jediným, v čem vývojáři z EA LA přitvrdí. Na ruské straně třeba budete moci vypouštět parašutistické medvědy, kteří si jako v cirkuse vlezou do hlavně děla a nechají se vystřelit až nad nepřátelské území. Tam si celá skupina spustí padáky a pomalu bude klesat k nepříteli, přičemž celou dobu je ve vzduchu nic nezraní. Že to Rusy strašlivě zvýhodní? Nebojte, proti medvědům budou třeba na straně Japonska stát školní holčičky s psionickými schopnostmi, ninjové a armáda samurajů.

Klíčem k ovládnutí mnoha map bude tentokrát kontrola nad vodami, kde se budou vyskytovat i přírodní zdroje. Poté, co na začátku hry podniknete již klasické kroky (rozbalit MCV, postavit refinerii, kasárny a elektrárny), jednoduše inženýra pošlete na mořský břeh. Panáček dojde až k vodě, vytáhne z batohu nafukovací člun a za chvíli přeplave k prvnímu ostrůvku s majákem, představujícím důležitý kontrolní bod.


V čem dalším chce Red Alert 3 předstihnout konkurenci? Třeba ve využití opravdového fyzikálního modelu, kterým se sice pyšní kdejaká strategie, ale teprve zde prý prvně uvidíte opravdické padání budov. Pokud třeba nepřátelskou továrnu zničíte salvou raket, nakloní se celá masa betonu na vaši stranu a pak bude kus po kousku padat, dokud z ní nezbudou jen trosky. Kdo nevěří, ať se ještě jednou podívá na sobotní první video z hraní.

C&C: Red Alert 3 vyjde pro PC, X360 a PS3 - více v preview nebo předešlém zpravodajství:

První video z hraní C&C: Red Alert 3  [17.5.2008 08:08 - levis]
Nálož novinek k Red Alert 3  [17.3.2008 21:21 - levis]
EA o dočasně slabším vzhledu Red Alert 3  [28.2.2008 10:10 - jd]
Red Alert 3 - spousta dalších podrobností  [25.2.2008 12:12 - jd]
Speciality jednotek z Red Alert 3  [17.2.2008 16:16 - jd]
zdroj: Gamespot, 1up

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.