Ve Star Wars Battlefront budete moci pilotovat Millennium Falcon a Slave I
zdroj: tisková zpráva

Ve Star Wars Battlefront budete moci pilotovat Millennium Falcon a Slave I

26. 10. 2015 10:27 | Preview | autor: Aleš Smutný |

Stejně jako některé „pěší“ módy ve Star Wars Battlefront budou obsahovat power-upy, které z vás na chvíli udělají jednoho z ikonických hrdinů jako je Luke Skywalker či Darth Vader (o dalších jsme psali zde), bude se to týkat i ryze leteckého módu Fighter Squadron. V něm samozřejmě nebudete hrát hrdinu za kniplem X-Wingu či TIE, ale za legendární lodě dvou sveřepých rivalů – Millennium Falcon Hana Sola a Slave I Boby Fetta.

Stejně jako v pěších bitvách, pro transformaci do zmíněných lodí budete muset sebrat power-up. Následně už budete mít k dispozici palebnou a manévrovací sílu Falconu a nebo malé lodi lovce odměn. Nutno říci, že i tak budou obě lodě větší, než ostatní stíhačky, což prý může pomoci ve chvíli, kdy vám jdou po krku. V úzkých kaňonech se můžete s menší lodí snadněji ztratit, než větší protivníci, které máte na šesti hodinách.

Obě lodě budou rychlejší, než ostatní, ale Slave I bude mít k ruce poměrně bohatý arzenál. Ion kanóny, protonová torpéda a ještě k tomu rušičku, která jej zneviditelní na minimapě a znemožní zaměření raketami. Nicméně, vývojáři konstatují, že to z vás nedělá nezničitelné letce, tím spíše, že velmi často testeři mají tendenci zapomenout na vše ostatní a vrhnout se na legendární loď, aby právě oni získali cenný skalp.

zdroj: Archiv

Kromě informací o těchto lodích se DICE a EA pochlubili i statistikami otevřené bety. A že se je čím chlubit. Jde o největší betatest v historii Electronic Arts, protože se napříč třemi platfmormami zúčastnilo 9,5 milionů hráčů. Ve hře strávili 1,6 miliardy minut, což by prý vystačilo na 4,2 milionů promítání kompletní původní trilogie Star Wars. O fous více spawnů si užil starší ze Skywalkerů, ale každého jsme mohli spatřit na bojišti ve skoro šesti milionech případů. Mimochodem, Force Choke zabil skoro 1,4 milionů hráčů. Nepodceňujte temnou stranu Síly!

Celou infografiku si můžete prohlédnout níže, kupříkladu je zajímavé, že zničeno bylo 783 tisíc walkerů AT-AT a nejpoužívanějším kusem vybavení byla Cycler Rifle. Star Wars Battlefront vyjde 19. listopadu na PC, PS4 a Xbox One.

swbstats zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články