zavřít

V Grand Theft Auto V najdete psa a jinou zvířenu

PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Že se v GTA V objeví i pes, nemůže být pro nikoho překvapivé, protože Franklinův rotvajler jménem Chop debutoval už v prvních obrázcích. Nyní článek v japonském Famitsu potvrdil, že Chopovi půjde měnit obojky dle momentální nálady. Ostatně, v GTA V zjevně půjde měnit a upravovat úplně vše, tak proč ne psí obojky? Navíc prý nepůjde jen o obojky, ale i další psí výbavu.

Člověka už to nutí přemýšlet, co všechno Chopovi půjde měnit a nakupovat. Pelech? Miska na žrádlo? Žrádlo samotné? Šátky k obojku? Oblečky do deště? Hračky? Prostředek proti klíšťatům? Co když s ním zrovna půjdete lovit a nachytá plný kožich klíšťat? Lovit totiž v GTA V půjde. Prý zde najdeme rovných patnáct druhů zvířat, která půjde skolit.

Je docela možné, že jich pár najdeme i pod mořskou hladinou, jelikož oceán bude v rámci rozmáchlosti celého konceptu hry taktéž přístupný. Pod vodou se bude odehrávat i minimálně jedna mise, kam se Trevor s Michaelem dostanou na vodních lyžích. Ale zpátky k Chopovi. O něj se budete muset starat, protože by se také mohlo stát, že vám jednoho dne zdrhne. Skoro to zní jako tamagoči, ale snad jej nebude nutné pravidelně krmit a venčit, to už by hra zabíhala do reálu až příliš.

Grand Theft Auto V vyjde 17. září - hru si můžete už nyní předobjednat z našeho shopu ve verzích pro PS3 a X360.

Tagy: akční sandbox

Zdroje: Famitsu,Gameranx

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.