Update přidává do Trine 3 zdarma novou úroveň a podporu pro Linux
zdroj: tisková zpráva

Update přidává do Trine 3 zdarma novou úroveň a podporu pro Linux

6. 11. 2015 10:57 | Preview | autor: Adam Homola |

Vývojáři ze studia FrozenByte oznámili bezplatné rozšíření nedávno vydané plošinovky Trine 3: The Artifacts of Power. Update do hry přidal jednu novou úroveň The Quest For Cake, ve které jsou dostupné všechny tři postavy a jejich neutuchající touha po dortu. Nemělo by se ale jednat o nic velkého, sami tvůrci o úrovni mluví jako o malém dobrodružství...

Na přání fanoušků zasadili vývojáři The Quest For Cake do stylizace "Book", ve které se odehrává druhá část hry a jde o příjemné vizuální osvěžení jinak příliš pestrého a barevného Trine. Trailer vám ostatně novou úroveň předvede v pohybu.

Update přinesl vedle dortu také oficiální podporu pro SteamOS a Linux a příslib, že verze hry pro OS X vyjde ještě letos. Zatím je stále v betě, ale do konce roku to vývojáři stihnou. A jako obvykle též update opravuje spoustu bugů včetně krabicového exploitu pro kouzelníka, jak oznámili tvůrci na Steamu.

U příležitosti vydání updatu (nebo možná přesně naopak) uspořádali FrozenByte též slevovou akci, kdy si můžete jedničku i dVojku koupit s 85% slevou a trojku s 50%. Zcela popravdě je cenovka 11 euro za Trine 3 mnohem přijatelnější než standardní cena 22 euro.

zdroj: Archiv

Jak už bylo napsáno v recenzi tady i v Levelu, Trine 3 není vůbec špatná, ale trpí akutním nedostatkem obsahu. Navíc chybí alespoň ony lehké RPG prvky a celá hra působí jako trochu uspěchaný projekt, který někdo potřeboval rychle vydat stůj co stůj. Jestliže se plánuje víc bezplatných obsahových updatů, bude hra v dalších slevách zase o něco lákavější. U mě osobně pořád ale zaostává za prvními dvěma díly.

Nejnovější články