zavřít

Tvůrci Jotun zažívají s akční plošinovkou Sundered pohádkově úspěšný Kickstarter

PlayStation 4 Windows MAC Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Akční plošinovka Sundered se objevila na Kickstarteru teprve před několika desítkami hodin a vývojáři už bouchají šampaňské. Tvůrci povedené rubačky Jotun se s prosbou o finanční příspěvek obrátili na komunitu hráčů podruhé a znovu uspěli. Do konce kampaně zbývá ještě 29 dnů, ale cíl vybrat 25 tisíc kanadských dolarů se podařilo překonat za pouhých šest hodin od začátku kampaně. V tuto chvíli má hra na kontě už víc jak 53 tisíc dolarů.

Jak tvůrci prozradili v minulosti, ve hře se pokusíte vybalancovat sílu a příčetnost. Díky speciálním schopnostem se můžete dostat do dříve nepřístupných oblastí, ovšem za cenu šílenství – když to s posilováním svých schopností přeženete, můžete se z toho zbláznit. Na druhou stranu vás čeká obrovská moc a útoky, které se vám budou hodit.

Vedle klasických nepřátel se postavíte i proti obřím bossům, na které se můžete podívat na přiloženém videu a na stránce hry na Kickstarteru. K bossům se dostanete skrze procedurálně generované dungeony a měli byste se prý připravit i na časté umírání. Ostatně, Sundered stojí na znovuhratelnosti, kterou má podporovat jak systém schopností, tak design úrovní.

S vydáním Sundered pro Windows, Mac, Linux a PlayStation 4 se počítá v červenci letošního roku. Bude ale zajímavé sledovat, kolik tvůrci od hráčů vyberou, jestli pak několikanásobně větší peníze nezvětší rozsah hry a tím pádem i neprodlouží její vývoj. To se ale uvidí až v následujících týdnech a měsících.

Tagy: akční fantasy plošinovka

Zdroje: Kickstarter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.