zavřít

Tvůrci Bastion vydají sci-fi RPG Transistor už v květnu

PlayStation 4 Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Už je to nějaký ten pátek, co vyšel povedený Bastion. Vlastně to jsou už skoro tři roky! Tvůrci ze studia Supergiant Games si v červenci 2011 nehodil nohy na stůl a od vydání své prvotiny pracují na druhé hře s názvem Transistor, která má konečně oficiální datum vydání.

Nejen indie pozitivní hráči by si měli v kalendáři zakroužkovat 20. květen 2014. To je týden před Watch Dogs, takže žádné výmluvy, sedm dnů bude na Transistor snad stačit. Bastion se časem dostal na spoustu platforem až skončil i v prohlížeči a Transistor čeká pravděpodobně podobný osud. Na startovní čáře si ale tuhle sympaticky vypadající směsici akce a RPG zahrajeme jen na PC a PlayStation 4.

Na aktuálním PAX East v Bostonu Supergiant ukazují skoro finální verzi hry, takže stačí sledovat diskuzní fóra. Šťastlivci, kteří si tam zahrají PS4 verzi se snad o své dojmy podělí.

Transistor PAX 2014

 U příležitosti oznámení data vydání zveřejnili vývojáři ještě malé FAQ, ze kterého jsme se vedle ceny (19,99 dolarů/18,99 euro/14,99 liber) dozvěděli, že vedle PlayStation Network a Steamu, bude hra k mání i na webu tvůrců.

Předobjednávky zatím neběží, ale prý se to řeší a brzy snad k dispozici budou. Nezapomeňte také kouknout do galerie na tři nové obrázky. Bastion vypadal skvěle a Transistor snad vývojářům ostudu taky určitě neudělá.

Tagy: Indie akční RPG

Zdroje: Supergiant Games

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.