zavřít

Trápení elfího kouzelníka z The Orb and the Oracle

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mystická extáze, hrozba nového zla i tajemná legenda sehrají klíčovou roli v zápletce akčního RPG.

Pokračování tři roky starého akčního RPG Dungeon Lords (60%, recenze) na scénu opět přivede elfího kouzelního Emmindora, jemuž se v mystické extázi zjeví hrozba nového zla. Odkudsi se znovu vynořil starodávný tajný spolek Incaba Dominastra, podle některých již dávno mrtvý, a očividně má v plánu další nekalosti. A je to právě jeho nejužšší rada, která se dozví o existenci supertajného artefaktu The Orb of Oracles (čili věštecké koule) a s cílem ho získat vyšle do světa svého nejschopnějšího člena.

Elfího kouzelníka vize trápí a záhy nato se svěří vysokému mágovi Galdrynovi, schopnému k artefaktu prozradit jen jediné: totiž že kdo jej získá, dovede nahlížet do budoucnosti a také do ní nějakým způsobem zasahovat. Takovou nerozvážnost nelze sektářům dovolit a proto je Emmindor vyslán, aby vyhledal tajného člena spolku a artefakt našel dřív, než bude pozdě. Jedinou stopou však je dost možná smyšlená legenda o tom, že přesnou lokaci věštecké koule zná jedině vědma, žijící daleko v severních krajích...

Tolik k zápletce samotné hry, o jejíž základních vlastnostech jsme se ostatně rozepsali nedávno. Z čerstvých informací stojí za zmínku ještě přitákání vývojářů k tomu, že systém soubojů naváže na první díl s minimálními změnami co do přehlednosti, a že častěji budete stát proti menším skupinkám nepřátel či přímo jednotlivcům. Kouzla si pak vyberete z celkem šesti kategorií, z toho dvou nových (extatické a alchymistické).

Dungeon Lords 2: The Orb and the Oracle vyjde ještě letos pro PC a soudě dle opakovaných zmínek o konzolových verzích také pro Xbox360 a PS3, byť ty prozatím nejsou oficiálně potvrzené - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
The Orb and the Oracle v lepším světle  [16.9.2008 16:16 - levis]
Oznámení The Orb and the Oracle  [27.6.2008 10:10 - levis]
zdroj: PR & fanstránky

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.