zavřít

Star Trek: Bridge Crew můžete nově hrát i bez virtuální reality

PlayStation 4 Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Simulace můstku jedné z lodí Fedarace v předaleké galaxii Star Treku se nyní zbavuje velké koule u nohy, díky které se nemohla pořádně rozběhnout. Star Trek: Bridge Crew jste totiž mohli hrát pouze s příslušným headsetem pro virtuální realitu (PSVR, Oculus Rift, Vive), což jinak docela zajímavou hru omezovalo. Díky novému bezplatnému updatu tak můžete usednout na jednu z židlí vesmírné lodi i bez nutnosti nasazovat na hlavu VR headset.

Při hraní Star Trek: Bridge Crew bez VR tak můžete používat normálně klávesnici a myš, nebo gamepad a hra během párování hráčů navíc nerozlišuje, zda máte či nemáte na hlavě VR. Jednoduše tak můžete hrát bez VR s kamarádem, který VR má, jak oznámili tvůrci na Ubi blogu.

Vývojáři hru také aktualizovali o nové grafické vychytávky šité na míru právě pro běžný režim bez VR, kdy hra vypadá o něco lépe. Sice si je můžete pozapínat i ve VR, ale jak tvůrci upozorňují v přiloženém videu, měli byste mít připravený opravdu výkonný počítač.

Aktuální update přidává také rozšířenou podporu pro Windows Mixed Reality, tudíž hra nyní nabízí ještě více možností, jak se do hry zapojit. Star Trek: Bridge Crew je dostupná na PC a PlayStation 4 a v aktuálních vánočních slevách na Steamu i na Uplay ji ve chvíli psaní textu najdete o polovinu levněji, tedy za cca 640 Kč.

Tagy: virtuální realita multiplayer Star Trek

Zdroje: Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.