zavřít

Srovnání obrázků z PC a X360 Grand Theft Auto IV

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podnikavým fandům se podařilo sehnat trojici podobných snímků, na nichž se pokoušejí demonstrovat rozdíly v grafice.

Na 100% přesné srovnání grafiky konzolové verze Grand Theft Auto IV a té nadcházející PCčkářské je pravda trochu brzy, ale podnikavým fandům se již před pár týdny podařilo sehnat trojici podobných záběrů, na nichž se pokoušejí demonstrovat rozdíly ve vizuálním zpracování. Jakkoliv může být místy zavádějící, protože jedno je oficiální obrázek vypuštěný výrobcem a to druhé vytípaný snímek přímo z hraní X360 verze, i tak je z toho patrné, jak velký přínos v tomto ohledu asi nabídne PC verze (viz nedávný trailer). Ostatně posuďte sami:


trojice neoficiálních srovnávacích obrázků

A když už jsme u toho, v článku posledního čísla italského časopisu Game Machine padla zmínka i o dvojici dosud neslyšených vylepšení. Totiž že určitých změn oproti konzoli dozná i GPS, které budete ovládat čistě myší a kde půjde na mapě označit konkrétní místa a dokonce k nim přidat poznámky/obrázky. Slovy autora článku pak Rockstar také zlepšil streamování herních dat, díky čemuž budete na ulicích potkávat méně stejných aut a obecně narazíte na větší počty chodců a vozidel. A do třetice všeho dobrého stojí za připomenutí jistě i nedávná zmínka o tom, že PC verze dále hodlá využít online rozhraní služby Games for Windows Live.

Grand Theft Auto IV pro PC vyjde 21. listopadu, předobjednávejte zde - více o hře v dojmech z PC verze a hutném zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
První trailer z PC verze Grand Theft Auto IV  [7.10.2008 23:23 - levis]
Doporučená sestava pro Grand Theft Auto IV  [13.9.2008 11:11 - levis]
Potvrzení Grand Theft Auto IV na PC  [6.8.2008 19:19 - jd]
zdroj: Game Machine, gta4.net, GTA Pro, GTA.com, gta4.cz

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.