zavřít

Runaway A Twist of Fate přiblíženo

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokračování úspěšné adventury začne pohřbem na hřbitově a víme i další detaily.

Třetí díl úspěšné adventurní série nebude přímo navazovat na dvojku (2006, 80%) a jeho úvod se odehrává na hřbitově, kde se zrovna koná pohřeb, kupodivu hlavního hrdiny Briana. V roli Giny tam začnete rozplétat příběh, který má být oproti předchůdcům mnohem temnější a nějak se v něm angažuje japonská mafie.


První obrázky opět dokazují vysokou uměleckou kvalitu grafiků ze španělských Pendulo Studios, kteří chtějí v Runaway 3 klást důraz na drobné detaily např. v nasvícení scény nebo pozměněné vizáže postav, pokud se právě nacházejí za sklem. Dále slibují pozadí ve vyšším rozlišení a propracovanější animace obličeje (synchronizované s dialogy). Konečně také nebudete muset čekat věčnost, než hrdina někam dokráčí, neboť bude fungovat double-click kamkoli na obrazovce pro rychlý přesun.

Runaway 3: A Twist of Fate se plánuje na první polovinu roku 2009 pro PC / Wii / DS a distributorem bude opět společnost FOCUS.
zdroj: JV

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.