První výstřely létajících korábů v Cloud Pirates padnou v rámci uzavřené bety příští týden
zdroj: Archiv

První výstřely létajících korábů v Cloud Pirates padnou v rámci uzavřené bety příští týden

12. 10. 2016 13:59 | Preview | autor: Adam Homola |

Chystaná onlinovka Cloud Pirates sice své datum vydání ještě nemá, ale zájemci se do ní mohou pustit už za pár dnů. Vývojáři ze studia Allods Team totiž 18. října spustí první kolo uzavřené betaverze. Beta poběží jen pár dnů a skončí 24. října, nicméně nabídne relativně velké množství obsahu.

Do oblak budete moct vzlétnout s jednadvaceti loděmi, rozdělenými do tří váhových kategorií. Mapy budou v betě čtyři, stejně jako herní módy. Klasický deathmatch doplní control point capture, deadman’s chest a nakonec všeříkající payload escort.

Vzhledem k uzavřenému stavu betaverze se do ní logicky nedostane každý, ale vývojáři nabízí jednoduchou možnost, jak začít hrát hned 18. října. Na webu hry nabízí tři founder’s packy, kdy ten nejlevnější začíná na 9 eurech, prostředí stojí 27 eur a ten nejdražší vás v aktuální akci vyjde na 36 eur (jeho standardní cena je 54 eur).

zdroj: Archiv

Founder’s packy vám vedle garantovaného přístupu do uzavřené betaverze zajistí také různé digitální drobnosti, od lodí, přes skiny, až po pozvánky pro další hráče či trochu virtuální měny. Jestliže byste do Cloud Pirates nechtěli zatím investovat ani korunu, můžete se do bety přihlásit na této stránce. Žádnou záruku přístupu do bety tím nezískáte, ale vaše šance se zvýší.

Přiopmeňme, že Cloud Pirates je akční MMO s RPG prvky, ve kterém se ujmete kormidla jedné z létajících lodí. Skrze oblaky pak plujete po různých mapách a v různých módech střílíte po nepřátelských lodí. Allods Team mají na svědomí například fantasy MMORPG Skyforge, se kterým mimochodem Cloud Pirates sdílí vydavatele: ruskou firmu My.com.

Nejnovější články