zavřít

První uzavřená beta LawBreakers poběží od zítřka, ještě se můžete přihlásit

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nová střílečka od Cliffa Bleszniskeho a jeho týmu Boss Key Production LawBreakers, si prošla už několika krátkými alfa testy, ale první beta je za rohem. Začíná zítra, tedy 16. března a skončí v neděli 19. března. Jde sice stále o betu uzavřenou, ale pokud jste se přihlásili už do alfy a nedostali se do ní, máte mnohem větší šance. Pokud jste se neregistrovali, pořád máte šanci přihlásit se na oficiálních stránkách. A jestliže jste se do alfy dostali, máte přístup do uzavřené bety garantovaný.

V uzavřené betě bude k vyzkoušení nová mapa Vertigo a v alfě nepřítomný hrdina Gunslinger a několik nových zbraní. Další mapy a hrdiny budou tvůrci představovat v nadcházejících měsících. Ostatně datum vydání plné verze zní pořád „2017“, tudíž se LawBreakers pomalu přesouvá do cílové rovinky.

Jestliže se do uzavřené bety nedostanete, nemusíte zoufat. Podobných krátkodobých testů bude v brzké době víc a vy se nemusíte přihlašovat do každého zvlášť, stačí jen jednou, jak oznámili vývojáři na webu hry. Na betu neplatí žádné NDA, takže můžete počítat s tím, že internet bude za pár dnů plný obrázků, videí a streamů ze hry.

Tvůrci na hře dle svých slov pořádně zapracovali, což dokládá nejen trailer z The Game Awards z prosince, ale také tři nová videa z právě proběhnuvšího PAX East, kde se hra prezentovala v hratelné podobě. Vývojáři ostatně teprve nedávno oznámili, že LawBreakers bude integrovat ShadowPlay od Nvidie pro lepší sdílení a úpravu videí a chybět nebude ani hlubší integrace Discordu.

U LawBreakers jde vidět postupné přibarvování a snaha o vytvoření jakési osobnosti či tváře, protože to je něco, co hře, alespoň dle mého názoru, v alfě chybělo. Základní herní mechanismy fungují, střílení působilo dobře, hrátky s gravitací byly zajímavým osvěžením klasické hratelnosti, ale jinak jsem si připadal jako v zaměnitelné multiplayerové střílečce. To se očividně snaží tvůrci změnit a nová videa dávají tušit, že by mohli být na správné cestě.

Připomeňme, že LawBreakers pořád nemá stanovenou cenu. Ve hře nebude žádná singleplayerová kampaň, a tak vývojáři už několikrát potvrdili, že za plnou cenu (60 dolarů) se titul prodávat nebude. Jen pro srovnání, Overwatch stojí 40 dolarů. Quake Champions ještě cenu stanovenou nemá a byť nabídne velmi omezenou verzi hry zadarmo, plná verze něco stát bude.

Potvrzena je například absence season passu. Koupí LawBreakers získáte nejen plnou hru, ale také všechny budoucí hrdiny, mapy a módy. Vedle toho budou ve hře zatím blíže nespecifikované mikrotransakce, za které si budete moct koupit některé kosmetické drobnosti. Ani tady ale nebyli tvůrci ještě příliš sdílní a detaily prý pořád řeší. Vzhledem k plánovanému vydání hry na letošní rok je ale jistě brzy dořeší a následně se o ně podělí. Do uzavřené bety se můžete přihlásit na webu hry. Aktuální stav hry reprezentují tři videa z PAX East. 

Tagy: online akční sci-fi multiplayer FPS first person

Zdroje: lawbreakers.nexon.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.