zavřít

Pro slovenské akční RPG Moonfall můžete hlasovat na Steam Greenlight

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Steam Greenlight jako služba sice zpívá svou labutí píseň, ale to neznamená, že by se na něm přestaly objevovat zajímavé projekty. Jedním z nich je i 2D akční RPG Moonfall, připomínající propracovanější verzi Golden Axe. Na hře pracuje slovenské studio Fishcow a to právě oznámilo spuštění Greenlight kampaně a nových webových stránek hry.

K příležitosti spuštění Greenlightu vydali tvůrci také nový trailer přímo ze hry, se soustředí především na souboje a prozkoumávání světa. Tedy dvě věci, které budete v Moonfall dělat zřejmě nejčastěji. V galerii na kartě hry se můžete také podívat na několik nových obrázků.

O hře jsme v minulosti už několikrát psali, a tak jen připomeňme, že Moonfall je ručně kreslené 2D akční RPG zasazené do industriálního gotického světa. V něm nikdy nenastal čas osvícenectví, a tak jde zde všechno poněkud temnější. Vizuálně i pochmurnou realitou společnosti.

Na začátku hry si vyberete ze tří povolání, z nichž každé disponuje čtyřmi různými aktivními schopnostmi a šesti podpůrnými schopnostmi. Ty můžete ještě následně vylepšovat, přičemž bodíky investujete také do klasických statistik jako je Strength, Agility a Mind Power.

Moonfall nabídne patnáct relativně otevřených úrovních, desítky zbraní a přes šedesát typů nepřátel. Tohle všechno můžete procházet sami, nebo v několika multiplayerových módech s jinými hráči. Kooperace se ale dočkáte formou bezplatného updatu až někdy po vydání hry.

Datum vydání zatím přesně stanoveno není, ale počítá se ještě s prvním kvartálem letošního roku a to pro PC, Mac a Linux. Verze hry pro PlayStation 4 a Xbox One přijde také, ale později. Pokud vás slovenský Moonfall zaujal (hra bude i v češtině), stačí navštívit stránku hry na Greenlightu a dát palec nahoru.

Tagy: akční RPG 2D

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered,Moonfall

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.