zavřít

Přes sto hodin zábavy s Test Drive Unlimited 2

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Správci fanouškovských stránek věnovaných závodům Test Drive Unlimited 2 o svátcích...

Správci fanouškovských stránek věnovaných závodům Test Drive Unlimited 2 o svátcích prošli všechna prosincová preview a pečlivě z nich vypsali, co nového redaktoři o hře vyzradili. Tak pěkně popořadě: na ostrově Ibiza si váš jezdec při koupi nemovitosti bude moci vybrat až z šedesáti domů, které se odliší zhruba dvaceti různými druhy interiérů. Současný build hry obsahuje přes devadesát vozů, které jsou autenticky zpracované a přitom se jinak ovládají. Další automobily pak mají následovat formou stažitelných přídavků. Fanoušky vývojářů z Eden Games jistě potěší, že ve vozovém parku se objeví také oblíbená bugina Eden Games Buggy.

Splnění všech singleplayerových misí by vám jinak mělo zabrat okolo sto hodin a vězte, že autoři ustálili cyklus střídání noci a dne na necelé a dvě půl hodiny, takže zase tolik "herního času" v průběhu kampaně neuteče. Na ostrovech Ibiza i Oahu jinak budete moci poslouchat místní hudební rádia a ve hře je zapracovaný také nový mód Pink Slips, v němž můžete nějakého soka vyzvat na závod a v případě vítězství převzít jeho vůz. To všechno si budete moci vyzkoušet už od 11. února, kdy hra vychází.

Tagy: simulace online Závodní

Zdroje: TDU Central

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.