zavřít

Plány Bohemia Interactive pro Arma 3 zahrnují velké updaty i datadisk

Windows

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Arma 3 už má za sebou spoustu updatů, vylepšení a dodatečného obsahu, ale mašina, jíž tahle válečná střílečka je, se nezastavuje. Bohemia Interactive představili nejbližší plány, které se hrou mají. Nu a pokud patříte mezi její fanoušky, máte se skutečně nač těšit. Hned v listopadu nás totiž čeká Nexus Update, který se zaměří na přepracování klíčových prvků hry a multiplayeru. 

Čekat prý máme výrazné vylepšení hratelnosti jako je stamina a únava, ochranné vybavení a další. Kromě toho Nexus přidá novou verzi End Game multiplayeru. Ten čekají nejrůznější vylepšení, která následně půjde využít v oficiálních i neoficiálních multiplayerových scénářích. A nakonec ještě v rámci Nexu začne být budován systém Arma 3 Units, což bude webová služba, která cílí na to, aby vytvořila komunitní skupiny hráčů.

Na začátku dalšího roku vyjde update jménem Eden. V jeho rámci vyjde zcela nový Eden 3D Editor, který je evolucí klasického 2D editoru scénářů. Ten už se blíže představil dříve, přičemž si můžete detaily přečíst v tomto článku. Kromě editoru přinese Eden i kompletní předělávku systému vyhledávání multiplayerových sessions.

A do třetice tu bude ten nejdůležitější milník na cestě Arma 3 do budoucnosti. Jmenuje se Arma 3 Apex a vyjde asi tak v polovině roku 2016. Půjde o datadisk (více zde), který je zasazený na tropický ostrov Tanoa. V jeho rámci se představí vojenství blízké budoucnosti, nové typy vozidel, jako je třeba VTOL a samozřejmě další prvky hratelnosti. Kolik tento datadisk bude stát (na rozdíl od zmíněných updatů bude placený), v jaké formě se objeví předčasný přístup a další detaily ohledně Apexu se ale ještě dozvíme.

Tagy: akční taktická válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.