zavřít

Plány Bohemia Interactive pro Arma 3 zahrnují velké updaty i datadisk

PC

- Preview autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Arma 3 už má za sebou spoustu updatů, vylepšení a dodatečného obsahu, ale mašina, jíž tahle válečná střílečka je, se nezastavuje. Bohemia Interactive představili nejbližší plány, které se hrou mají. Nu a pokud patříte mezi její fanoušky, máte se skutečně nač těšit. Hned v listopadu nás totiž čeká Nexus Update, který se zaměří na přepracování klíčových prvků hry a multiplayeru. 

Čekat prý máme výrazné vylepšení hratelnosti jako je stamina a únava, ochranné vybavení a další. Kromě toho Nexus přidá novou verzi End Game multiplayeru. Ten čekají nejrůznější vylepšení, která následně půjde využít v oficiálních i neoficiálních multiplayerových scénářích. A nakonec ještě v rámci Nexu začne být budován systém Arma 3 Units, což bude webová služba, která cílí na to, aby vytvořila komunitní skupiny hráčů.

Na začátku dalšího roku vyjde update jménem Eden. V jeho rámci vyjde zcela nový Eden 3D Editor, který je evolucí klasického 2D editoru scénářů. Ten už se blíže představil dříve, přičemž si můžete detaily přečíst v tomto článku. Kromě editoru přinese Eden i kompletní předělávku systému vyhledávání multiplayerových sessions.

A do třetice tu bude ten nejdůležitější milník na cestě Arma 3 do budoucnosti. Jmenuje se Arma 3 Apex a vyjde asi tak v polovině roku 2016. Půjde o datadisk (více zde), který je zasazený na tropický ostrov Tanoa. V jeho rámci se představí vojenství blízké budoucnosti, nové typy vozidel, jako je třeba VTOL a samozřejmě další prvky hratelnosti. Kolik tento datadisk bude stát (na rozdíl od zmíněných updatů bude placený), v jaké formě se objeví předčasný přístup a další detaily ohledně Apexu se ale ještě dozvíme.

Tagy: akční taktická válečná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.