Ochrana bomby ze Splinter Cell Conviction
zdroj: Archiv

Ochrana bomby ze Splinter Cell Conviction

18. 3. 2010 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

V herním módu Last Stand budete chránit EMP před vlnami teroristů. DEMO DNES

Zvětšit zdroj: Archiv Špionážní akce Splinter Cell: Conviction už měla být dávno na světě, ale kvůli nedávnému odkladu ji nakonec UbiSoft předvedl ještě u příležitosti konference GDC 2010. Aby se vyvaroval opakování toho, co už všichni znají z dřívějška, vybral proto nový multiplayerový mód Last Stand.

Ten nejvíce připomíná konkurenční módy Horde z Gears of War 2 nebo Firefight z Halo 3: ODST, poněvadž v něm zápasíte s neustávajícími hordami nepřátel. Vaším cílem je uchránit elektromagnetickou pulzní bombu před teroristy, kteří usilují o její zničení. EMP má vlastní ukazatel výdrže, který podstatně klesá při každém zásahu; pokud naopak vlnu teroristů ustojíte, maličko se zase doplní. Na obrazovce samozřejmě nechybí ukazatel, který sleduje počet protivníků, před nimiž se vám podařilo bombu uchránit, a mezi jednotlivými vlnami vám hra dá i trochu času na doplnění munice a posbírání zbraní po padlých protivnících. S každou další vlnou jsou navíc teroristé chytřejší, používají lepších zbraní a lépe taktizují.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Před skokem do zápasu se jako v jiných módech můžete vyzbrojit a vybrat si svoji pistol, alternativní zbraň, dvě pomůcky a uniformu. Někdo dá přednost tichým zbraním a tudíž plíživému stylu hry, jiný naopak sáhne po hlučnějším arzenálu - na vybranou budete mít doslova z desítek zbraní (pro účely předváděčky to byla pistol MP-446 a puška KSS-74U). Na vybrané mapě St. Petersburg Banya musel hráč během předváděčky bránit centrální prostor v hotelové chodbě s velkým lustrem a také čtyři přilehlé chodby, vedoucí do stran. Stačilo zdolat jednu vlnu a teroristé už začali využívat početní převahy, šplhat do výšky a pak hráče napadat s taktickou výhodou - dokonce do takové míry, že hra hrdinovi v jednu chvíli sama poradila, aby raději vyskočil z úkrytu a protivníky tím zmátl, poněvadž hrozilo, že se jim podaří EMP každou chvílí zničit. Co myslíte, budete lepší?

Splinter Cell: Conviction vyjde 15. dubna pro PC a Xbox 360, demo na Xbox Live se objeví již dnes - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Splinter Cell Conviction: z výslechu do kavárny  [4.3.2010 10:10 - levis]
8 minut hraní Splinter Cell Conviction  [19.1.2010 18:18 - levis]
Dva druhy multiplayeru ve Splinter Cell Conviction  [5.1.2010 17:17 - levis]

zdroj: Gamespot

Nejnovější články