zavřít

Nové DLC přidá do Total War: Shogun 2 elitní bojovníky

Windows

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

SEGA oznámila vydání zbrusu nového DLC pro povedenou a úspěšnou strategii Total War: Shogun 2. DLC vystupuje pod názvem Saints and Heroes a půjde především o hrdiny. DLC totiž do hry přidá celkem devět elitních jednotek, které obohatí a podpoří vaše armády. Všechny elitní jednotky budete moct využívat jak v singleplayeru, tak v multipalyeru a už podle názvu se dá odtušit, že to nebudou žádná ořezávátka.

DLC Saints and Heroes je k dispozici už teď a vývojáři se sice se všemi elitáři nepochlubili, ale zveřejnili jich alespoň pár: Tadakatsu's Tetsubo Warriors, kteří budou mít válečné palice, The Spears of Shizugatake bude kavalerie s kopím a Hanzo's Shadows budou super rychlí nindžové. Společně s oznamovacím trailerem vydala z DLC SEGA několik pěkných obrázků, na které se můžete podívat po rozkliku:

 

Tagy: strategie historická

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.