zavřít

Na vyzkoušení Ghost Recon Wildlands máte v open betě 4 dny. Potřebujete k tomu následující hardware

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

K vydání taktické akce Ghost Recon Wildlands chybí necelý měsíc, ale ještě mu bude předcházet otevřený betatest, která proběhne na všech platformách příští týden. Zahrát si budete moci konkrétně od 23. do 27. února s tím, že předběžné stažení hry spustí Ubisoft už v pondělí 20. února. V otevřeném betatestu se budete moct prohánět po dvou z jednadvaceti provincií: Itacua, vhodná pro seznámení se se základy hry a Montuyoc, kde to už bude o něco těžší.

Stejně jako vám bude v plné hře otevřená celá Bolívie hned od začátku, budete mít v betě přístup do obou provincií od první minuty. Vývojáři sice doporučují začít Itacuaou a následně se přesunout do Montuyoc, ale v opačném přístupu vám nikdo bránit nebude. Betu půjde hrát jak s až třemi kamarády, tak i sám, pouze se třemi počítačem ovládanými parťáky.

Ti jsou většinou užiteční a umí pomoct, ale opět vám nikdo nepřikazuje, jak s nimi máte nakládat. Klidně je můžete poslat bránit nějakou pozici a vydat se do nepřátelské základny sami, na vlastní pěst. Synchronizované střílení vám ale v některých misích bude chybět, bez ohledu na váš herní styl. S Rambo stylem ve všech situacích a misích nepochodíte, byť jde o jeden z regulérních a přijatelných způsobů hraní.

Osobně se mi při hraní uzavřené betaverze osvědčil spíše stealth postup, kdy jsem chvíli postupoval sám a chvíli jsem využíval počítačem řízené kolegy. Zatímco v uzavřené betě byla jen a pouze Ituaca, v otevřené se vám zpřístupní ještě zmíněná Montuyoc. Jen v Ituace jsem strávil více jak pět šest hodin čistého času, a to jsem nevyzobal všechno, co se mi nabízelo. Pro pořádné vyluxování obsahu obou provincií bych tak zájemcům o betu doporučil vyhradit si nejlépe celý den.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Otázkou pak je, nakolik se vám bude chtít vyzobávat většinu obsahu v každé z jednadvaceti provincií v plné hře a za jak dlouho začne být hra příliš repetitivní, či rovnou nudná. To se ale z otevřené bety nejspíš ještě nedozvíme. Mezitím si můžete zkontrolovat vaši sestavu, chcete-li hrát Ghost Recon Wildlands na počítači:

Hardwarové nároky

Minimální hardwarové požadavky, vhodné pro hraní v rozlišení 720p a na nízké grafické nastavení:

Operační systém: 64 bitové verze Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz, nebo AMD FX-4320 4 GHz, nebo podobný
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 660/GTX 750Ti/GTX950/GTX1050, nebo AMD HD 7870/R9 270X/R9 370X/RX 460 (2 GB VRAM s podporou Shader Model 5.0 nebo lepší)
Paměť: 6 GB

Doporučené hardwarové požadavky, vhodné pro hraní v rozlišení 1080p a na vysoké grafické nastavení:

Operační systém: 64 bitové verze Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
Procesor: Intel Core i7-3770 3.5 GHz, nebo AMD FX-8350 4 GHz
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970/GTX 1060, nebo AMD R9 290X/R9 390/RX 480 (4 GB VRAM s podporou Shader Model 5.0 nebo lepší)
Paměť: 8 GB

Podporované grafické karty značky Nvidia v době vydání:

Řada GeForce GTX600: (minimální) GeForce GTX 660 nebo lepší
Řada GeForce GTX700: (minimální) GeForce GTX 750Ti nebo lepší
Řada GeForce GTX900: (minimální) GeForce GTX 950 nebo lepší | (doporučená) GeForce GTX 970 nebo lepší
Řada GeForce GTX10: (minimální) jakákoliv grafická karta řady GeForce GTX 10 | (doporučená) GeForce GTX 1060 nebo lepší

Podporované grafické karty značky AMD v době vydání:

Řada Radeon HD7000: (minimální) Radeon HD 7870 nebo lepší
Řada Radeon 200: (minimální) Radeon R9 270x nebo lepší | (doporučená) Radeon R9 290X nebo lepší
Řada Radeon 300/Fury X: (minimální) Radeon R9 370X nebo lepší | (doporučená) Radeon R9 390 nebo lepší
Řada Radeon 400: (minimální) Radeon RX 460 nebo lepší | (doporučená) Radeon RX 480 nebo lepší

Podporované gamepady:

Microsoft Xbox 360
Microsoft Xbox One (původní i Elite)
PlayStation 4 (původní i Pro)
Steam controller

Fungovat vám mohou i ostatní gamepady, nicméně Ubisoft je oficiálně nepodporuje a funkčnost tak nezaručuje. Konkrétně může jít například o gamepady kompatibilní s Xboxem, Logitech Chillstream, nebo ovladač od konzole Ouya, jak napsal Ubisoft na svém blogu.

Tagy: stealth akční kooperace third person otevřený svět

Zdroje: tisková zpráva,Ubisoft blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.