Na procházku zničitelným městem s Warmonger
zdroj: tisková zpráva

Na procházku zničitelným městem s Warmonger

21. 12. 2006 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vývojářské studio NetDevil je zajímavé nejen svými dvěma předchozími onlinovými projekty (Jumpgate, Auto Assault), ale taktéž faktem, že i přes svou nezávislost zaměstnávají více jak stovku lidí.

Tyto kapacity nyní hodlají využít jak pro tvorbu zatím neodhalené MMO hry, tak na Unreal enginu třetí generace běžící first-person akce s pracovním názvem Warmonger, v současnosti plánované pouze na PC. Dějištěm „všeho“ se stane městské prostředí, které by mělo svou rozmanitostí a bohatostí navíc skvěle vyhovovat plné podpoře karet AGEIA PhysX.

Pokud možno co nejvěrnější respektování zákonů sira Newtona je vlastně jediná bližší věc, která se o hře zatím ví. Simulace skutečnosti by měla jít tak daleko, že když začnete intenzivně střílet do stropu, věci o patro nad vámi propadnou dolů (že by konečně herní zpracování Loupeže po Italsku?). Samozřejmě nechybí ani takové sliby jako „budovy se budou řítit k zemi naprosto realisticky, žádný domek z karet, ale hezky šutr po šutru, poleno po polenu“ apod. Však to znáte... Ale na vlastní kůži jen tak nepoznáte, protože tenhle titul ještě ani nebyl prezentován formou obrazových materiálů, nemá vydavatele, datum vydání a vlastně ani ten oficiální název.

zdroj: Firingsquad, Gamasutra, Kotaku

moolker

Nejnovější články