zavřít

Na obou stranách konfliktu ve FPS Darkest of Days

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dostanete šanci ovlivnit pět historických bitev, klíčových pro další vývoj lidstva. + OBRÁZKY & TEASER

Co kdyby se největší bitvy historie nikdy neudály? Co kdyby v zákopech Tannenburgu za první světové války nemusely padnout statisíce vojáků? A co kdybyste mohli být přitom a výsledek těchto zásadních historický momentů ovlivnit? S takovou premisou pracuje chystaná FPS Darkest of Days. A protože se rychle blíží její podzimní termín vydání, rozhodli se vývojáři přepracovat nezajímavou statickou homepage na pořádný web, jaký si takový titul určitě zaslouží. I díky tomu se můžete mrknout na osmnáctku nových (byť na první pohled ručně přiostřených) obrázků ve vysokém rozlišení:


Autory vybraná pětice pro historii lidstva klíčových událostí má společný jmenovatel, a to sice epičnost. V bitvě o Antietam zažijete chvíle, kdy na vás budou mířit úhledně seřazené pluky vojáků Konfederace, naopak u Tannenburgu si vedle strašidelných nájezdů na nepřátelské zákopy užijete třeba střílení z děl. V každé kapitole si navíc minimálně jednou vystřídáte strany, pokud možno tak, abyste konfliktu co nejlépe porozuměli.

Ptáte se, co může hrdina pohledávat v Pompejích? Tamní katastrofa byla něco, s čím se lidé předtím nikdy nesetkali: někteří v panice utíkali, jiní se zabarikádovali v domech, další začali rabovat obchody. Protože vy budete díky svému futuristickému zázemí z obliga, dostane se vám dost času na klidnou prohlídku města a snad i nalezení klíčové postavy, kterou však budou hledat i jiní cestovatelé časem..


Darkest of Days teaser trailer

Darkest of Days vyjde v září pro PC - více v předchozím zpravodajství:

Historická bojiště FPS Darkest of Days  [27.3.2008 17:17 - levis]
Skoky v čase Darkest of Days  [22.12.2007 15:15 - levis]
Pompeje, Tannenburg a Antietam v Darkest of Days  [22.6.2007 20:20 - levis]
zdroj: homepage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.