zavřít

Mašinky a strategie Railroad Pioneer

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Milovníci mašinek a vláčků jistě nepohrdnou žádnou dobrou hrou na toto téma.

Vedle Railroad Tycoon 3, o kterém jsme psali včera, chystá jeden takový titul také společnost Jowood a vývojářské studio Kritzelkratz 3000 stojící za Far West. Hra se jmenuje Railroad Pioneer (dříve Railroad Giant) a postaví vás do pozice vlastníka již založené nadějné železniční společnosti na východním pobřeží Ameriky. Nicméně toto odvětví je stále ještě u zrodu a teprve čeká na svá nejlepší léta. Jak hra bude vypadat, můžete pozorovat na nově spuštěné homepage nebo v naší galerii, kde jsou dnes další screenshoty:


nové obrázkykompletní galerie

Jako průkopníky a budovatele železnice vás čeká hodně práce a úsilí. Na konci však nutně nemusí být úspěch. Do cesty se vám postaví i různí další podnikavci, kteří měli shodou okolností stejný nápad jako vy a udělají vše pro to, aby se zbavili nepříjemné konkurence. Bude proto důležité zajistit dostatek surovin a zdrojů, zajistit bezpečnost pro své dělníky a specialisty, jako jsou kartografové atd. Railroad Pioneer není pouze o pokládání železničních prahů, je to simulace dopravy, objevování a obchod v reálném čase a 3D provedení. Těšit se můžete na historickou kampaň o 10 různorodých misích. Připraveny budou rovněž různé herní módy, včetně multiplayeru. Tento titul vám představí okolo 13 profesí, úzce spjatých s historií železnice, 25 historických lokomotiv, 22 různých rozvíjejících se průmyslových odvětví a 10 typů vagonů schopných přepravovat 18 druhů zboží. Tvůrci pracují na pěti zcela rozdílných scenériích, skýtajících unikátní atmosféru, ale hru si neotestujeme dříve, než v září.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.