zavřít

Knights of the Temple: Infernal Crusade info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Knights of the Temple: Infernal Crusade, dříve známá pod pracovním názvem Templar, patří do žánru akčních her.

Je pojata z perspektivy třetí osoby a jak už název napovídá, zavede vás do středověku, do doby křižáckých výprav. Ztvárníte roli Paula de Rague, rytíře Templáře na jeho cestě za záchranou tajemné a nadpřirozenými schopnostmi obdařené ženy jménem Adelle, která se dostala do spárů zlých sil v čele se zloduchem Bishopem. ten chce její síly využít pro svůj zkázonosný plán proti její vůli. Vaše cesta proto bude více než křižáckým tažením. Na vašich bedrech spočine budoucnost celého lidstva.


nové obrázkykompletní galerie

Vybaveni zbraněmi pro středověkého bojovníka vlastními, se utkáte s nejrůznějšími nepřáteli nejen z říše lidí, ale také z říše démonů. Má jich být více než 30 druhů. prozkoumáte přes 25 různých lokací a vstoupíte i do říše pekelné. Ku pomoci vám bude i duchovní síla, kterou budete oplývat. Na hře pracuje vývojářské studio Starbreeze. Vydání hry očekáváme na jaře 2004.
zdroj: 3DGamers

korgull

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.