Již zítra se rozjede Gran Turismo 5 Prologue
zdroj: tisková zpráva

Již zítra se rozjede Gran Turismo 5 Prologue

12. 12. 2007 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Poslední instrukce před čtvrtečním startem v Japonsku a fotorealistické obrázky na posilněnou.

"To jsou hezké fotky, co ale dělají na herním webu?" Zcela běžná otázka každého, kdo ještě neslyšel o chystaných PS3 závodech Gran Turismo 5 Prologue. Jejich říjnové demo jsme podrobně rozebrali v testu a teď si k příležitosti nových obrázků zrekapitulujme časovou osu vydání hry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Sony vydá GT 5 Prologue v Japonsku na Blu-Ray disku již tento čtvrtek (alternativně bude ke stažení přes PlayStation Network) a tentýž den zdarma spustí TV kanál Gran Turismo se dvěma programy: Tokyo Motor Show 2007 a First Impression Lancer Evolution X. Kromě toho začne fungovat textová služba s informacemi o nových vozech, nabídkami jejich prodejců nebo mapami/informacemi o počasí na skutečných závodech.

Den po Štědrém dnu si pak Japonci budou moci stáhnout update zpřístupňující módy Arcade a Time Attack k online hraní, spolu s nimi do hry přibude také historický mód Museum. Ještě před koncem roku pak zdarma vyjdou dvě další videa na televizním kanálu (GT-R Legend Inside Story II a III), všechna další budou od konce ledna již zpoplatněny. V USA a Evropě má pak Gran Turismo 5 Prologue vyjít v únoru.

Dle informací Sony bude pro instalaci hry z PSN potřeba 5,1 GB volného místa na PS3 disku. Kompletní seznam vozů a tratí naleznete na oficiálním webu.
zdroj: Gamersyde

levis

Nejnovější články