zavřít

Informace a video z God of War: Ascension multiplayeru

PlayStation 3

- Preview autor: levis Komentáře: 0

Update - Po rozkliku si můžete prohlédnout video s prvními záběry přímo z hraní multiplayeru.

Původní informace - Takže je to pravda: God of War: Ascension bude skutečně obsahovat multiplayerový mód, jak odhalil minulý týden v Hollywoodu Todd Papy. Online část hry je určená osmi lidem a budou v ní proti sobě nejprve zápasit dva týmy, načež jeden z nich (nebo společnými silami) na konci musí zdolat obřího bosse.

Deník USA Today popisuje level, v němž se po mapě prohání gigantický kyklop Polyfémos, zatímco v dálce mezi sebou válčí postavy připomínající vzdálené příbuzné Krata. Tým ve vedení posléze obrátí pozornost ke kyklopovi, uvězní jej do okovů, načež jeden z hrdinů obrovi vypíchne oko.

Po mapách budou rozmístěny pasti i truhly a možná jednou naleznete i přístup do módu á la Horde. Svoju postavu si vyberete stejně jako Kratos v prvním dílu hry, tzn., prodáte svoji duši buďto Poseidonovi, Hadovi, Diovi nebo Aréovi. Pak už si budete moci přizpůsobit vše od zbraní až po perky.

S podporou splitscreenu se nepočítá, ve hře ale nebudou chybět menší arény pro zápasy 2-4 hráčů, offline i po síti. Další detaily o hře se dozvíme dnes během živého streamu, který můžete sledovat na oficiálním PS blogu.

Tagy: akční multiplayer

Zdroje: USA Today,Shacknews,GamesRadar

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.