<i>PS3 verze Turoka ošklivější než na X360</i>
zdroj: tisková zpráva

<i>PS3 verze Turoka ošklivější než na X360</i>

22. 1. 2008 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Nevymřeli dinosuři a nevymřou ani fanboys díky značným rozdílům v grafickém zpracování dema.

Zase jednou něco pro fanboye. Nevymřou, čemuž měli blízko - většina nově oznámených her je multiplatformních, vycházejí už nyní většinou souběžně a jednotlivé verze těch stávajících se od sebe nijak neliší, takže se nemají v hádkách čeho chytit - tak jako nevymřeli dinosauři v Turokovi. Kdo vyzkoušel jeho páteční demo na PlayStation 3, nemohl si nevšimnout poměrně značných rozdílů v grafice oproti starší ukázce na Xboxu 360. I z mizerných fotek je na první pohled znát, že PS3 verze neobsahuje detailní povrch země, většinu textur má v nízkém rozlišení, křoví není tak husté a celá grafika je taková rozplizlá oproti hezčí a barevnější hře na X360. Autoři přitom nedávno hlásali, že obě verze jsou "prakticky identické".

Obrázek zdroj: tisková zpráva

Obrázek zdroj: tisková zpráva

Obrázek zdroj: tisková zpráva

Obrázek zdroj: tisková zpráva

Obrázek zdroj: tisková zpráva
vlevo X360 verze, vpravo PS3 verze

Se zjištěním přišel španělský server Elotrolado a později kvalitativní rozdíl mezi verzemi potvrdil další hráč, od nějž pochází pátý srovnávací obrázek výše. Někteří prý zažívali pocit, že omylem pustili nějakou hru na PS2. Jiní se domnívají, že důvod tkví v celkovém nesednutí Unreal Enginu 3 konzoli od Sony, neboť to není první takový případ (viz např. Stranglehold nebo právě odložené PS3 Frontlines).

Argument, že jde jen o demo, tentokrát neobstojí: plná verze Turoka vyjde již začátkem února (na PC v březnu) - více v našem předešlém zpravodajství.
zdroj: PS3Gamer, fóra

jd

Nejnovější články