zavřít

Historická bojiště FPS Darkest of Days

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská fronta i americká občanská válka v historické FPS se skoky v čase. + 4 OBRÁZKY

Historická FPS Darkest of Days se od konkurence bude lišit především rozlehlými bojišti: ať už to bude Antietam z americké občanské války, prvoválečný Tannenburg nebo dokonce pradávná historie erupce Vesuvu nad Popmejemi, autoři slibují zcela netradiční zážitky. Protože vaším cílem bude především nedopustit, aby se změnila historie (o tom více zde), bude mezi vaše úkoly patřit i ochrana vybraných jedinců: a pokud je nebudete moci ubránit, bude lepší je postřelit a doufat, že alespoň nepadnou do rukou nepřátele - v takovém případě by se totiž měnily dějiny.


Při práci s historickou látkou je pochopitelně třeba opatrnosti, jíž vývojáři zdá se mají: zjistili si jména skutečných velitelů, pozice jednotlivých pluků i jejich posuny na frontě. Jediné, v čem hra nebude odpovídat skutečnosti, bude občasné využití futuristických zbraní - samopalu na americké půdě roku 1863 nebo granátometu v první světové. A protože tři z pěti herních epizod jsou již plně dokončeny, známe také s předstihem hardwarové nároky:
  • Dual-core procesor 2GHz+
  • Grafika s podporou shaderů 2.0 a 256MB paměti, nejlépe GeForce 8600/8800 a výš
  • 1GB operační paměti
  • Podpora DirectX10/Vista i Windows XP
Darkest of Days vyjde pro PC letos v září - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: O2 Gry

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.