zavřít

Heroes of Might & Magic V: Hammers of Fate

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Datadisk obohatí hru nejen o rasu trpaslíků disponujících runovou magií.

zdroj: Archiv

Datadisk pro Heroes of Might & Magic V měl podle dřívějších kuolárních informací dorazit až příští rok, takže nejen nás před pár minutami zaskočila tisková zpráva UbiSoftu oznamující jeho příchod už letos v listopadu. Bude se jmenovat Hammers of Fate (Kladiva osudu) a kutí ho opět Nival Interactive. Tahovou fantasy strategii, jejíž pátý díl (recenze, 89%) se u nás prodává po desítkách tisíc kusů, obohatí především o novou rasu trpaslíků, složenou z hrdinných válečníků (viz 5 + 30 "sněhových" screenshotů). Ti disponují runovou magií, která se prý má od tradičních magií lišit tím, že ke kouzlení budou místo many potřebovat suroviny.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Singleplayerová kampaň rozvine v 15 misích a vylepšených cutscénách dramatické události započaté v původní hře. V přídavku nemohou chybět ani noví hrdinové, nová kouzla a schopnosti, další budovy, artefakty či neutrální kreatury - jejich názvy, obrázky a konkrétní dovednosti najdete na domácí fansite. Po stránce multiplayeru se můžete těšit na desítku nových levelů a urychlení síťových klání díky možnosti provádět simultánní tahy. Pětici singleplayerových levelů pro skirmish zastíní přítomnost hodně žádaného generátoru náhodných map, který se postará o nekonečnou znovuhratelnost, podobně jako nové vlastnosti (např. Karavany) rozvinou doposud využívané herní taktiky. Zdali se počeštěných Hammers of Fate dočkáme před Vánocemi i u nás, ještě není 100% jisté kvůli velmi nabitému podzimnímu lineupu CD Projektu, který však určitě vyvine veškeré úsilí, aby se tak stalo. Odhadovaná cena datadisku by mohla být 599-799 Kč - předobjednávejte již nyní z GameShopu.
zdroj: PR, Heroes-Centrum.com, vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.