zavřít

Halo 3 ODST (Recon) se láme střípek po střípku

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bungie sice svoji stealth akci odtajňují, jako když se loupe pomeranč, něco nového se od nich ale přece lze dozvědět.

Sice stále nejde o nic dvakrát objevného, ale vzhledem k početnosti dalších střípků k nedávno odhalenému Halo 3: Recon možná stojí si to všechno zrekapitulovat pohromadě:
  • Dějištěm hry bude převážně New Mombasa, okupovaná Covenanty, a obecně takové druhy prostředí, jaké ukázal trailer.

  • Ve hře na Master Chiefa vůbec nenarazíte, protože ten se tou dobou ještě nevrátil zpět na Zemi.

  • Oproti neporazitelnému Master Chiefovi bude sice nový hrdina zranitelnější a v neustálém přečíslení nepřítelem, ale slovem "stealth" prý vývojáři rozhodně nemyslí nic v duchu Splinter Cellu nebo Ghost Reconu.

  • Master Chiefovu věrnou navigační společnici Cortanu ve vašem uchu nahradí Superintendent, globální umělá inteligence virtuální infrastruktury města.

  • Hra sice nebude vyžadovat, abyste byli vlastníky původního Halo 3, dost možná ale majitele původní hry nějak zvýhodní.

  • Autoři zdůrazňují, že délkou (a zřejmě tedy ani cenou) se Recon nevyrovná plnohodnotné trojce, tzn. že skutečně půjde jen o několik hodin navíc.

  • Podle Bungie to má být definitivním slovem v sérii, tzn. nic dalšího k trojce už dodělávat nehodlají.
Halo 3: Recon vyjde příští září pro Xbox360 v krabicové verzi a obsáhne oba stažitelné přídavky (Mythic Map Pack z nadcházejícího konce roku a dalšího, doposud neoznámeného) - více v dalších článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Oznámení Halo 3 Recon  [9.10.2008 10:10 - jd]
Bungie lákají na novou hru ze světa Halo 3  [25.9.2008 16:00 - levis]
Halo 3 Recon na obzoru  [4.7.2008 14:14 - levis]
zdroj: IGN, 1UP, Eurogamer, Gamepro

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.