Gurmán Remy z Ratatouille i ve hře
zdroj: tisková zpráva

Gurmán Remy z Ratatouille i ve hře

7. 11. 2006 10:10 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Krysím mladíkem, který je posedlý dobrým jídlem, se stanete ve hře podle animovaného filmu od Pixaru.

Ve francouzštině znamená slovo ratatouille špatné jídlo anebo hatmatilku, ale označuje se jím i směs ze zeleniny používaná například na špagety. Ratatouille se jmenuje také nový animovaný film od Pixaru, který má do kin doputovat v létě 2007 (možná jste už viděli na něj upoutávku, z níž pochází ilustrační obrázek v této zprávě) a já tipuji, že v tomto případě se ono slůvko bude vztahovat spíše k tomu jídlu. Podle včerejší tiskové zprávy společnosti THQ, totiž vzniká na motivy tohoto díla nová hra, jejímž hlavním hrdinou má být krysí mladík jménem Remy, do jehož role se hráči vžijí a tento Remy nejenže je obyvatelem vyhlášené pařížské restaurace, ale zároveň je přímo posedlý dobrým jídlem. Však ho to také nejednou dostane do velmi zapeklité situace.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Vy budete mít možnost ve hře Ratatouille zažít ty nejdramatičtější momenty z filmu. Setkáte se s řadou postaviček známých z Remyho filmových dobrodružství a samozřejmě navštívíte i některá klíčová místa. Přitom všem se můžete těšit na spoustu zábavných mini-her a vzhledem k tomu, že Remyho životním snem je stát se velkým šéfkuchařem, budete se potýkat i s magií vaření, vytvářet mistrovské recepty, snažit se vyhnout odhalení nebezpečnými hladovými nepřáteli a mnoho dalšího. Chybět nemá ani multiplayer.

Vývojem hry Ratatouille se zabývá tým z Heavy Iron Studios společnosti THQ. Že jde o velký projekt, dokazuje i seznam platforem, na které se má objevit. Je jich celkem 11 - Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2 a PSP, Wii, Nintendo GameCube, Game Boy Advance, Nintendo DS, PC, Mac a různá bezdrátová zařízení. Vydání titulu je naplánováno na stejnou dobu, kdy se má objevit film.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články