Funcom vydá svůj atmosférický horor The Park na konci měsíce
zdroj: tisková zpráva

Funcom vydá svůj atmosférický horor The Park na konci měsíce

14. 10. 2015 14:14 | Preview | autor: Adam Homola |

První singleplayerová hra Funcomu po zhruba dekádě onlineovek je už za rohem. Vývojáři oznámili, že jejich netradiční novinka The Park vyjde na PC 27. října. Zatím se počítá pouze s Windows, o jiných platformách se Funcom ještě nezmínil. Předobjednávky jsou na Steamu a jiných digitálních službách dostupné už teď a to za 10 eur. Poté se cena posune na 13 eur.

The Park, jakkoliv může působit samostatně, zase není ve všech směrech absolutní novinkou. Minimálně co se světa týče využili tvůrci své MMORPG The Secret World, kterého je The Park součástí. Jak moc budou hry provázané zatím ale nevíme - počítat můžeme pravděpodobně jen s nějakými pomrknutími na znalce onlineovky a zřejmě nic víc.

Funcom si pro hráče The Secret World připravil také několik bonusů a tak pokud tohle MMO hrajete a koupíte si The Park, můžete pak v online světě běhat v kostýmu Chipmunk Killer. Plus dostanete ještě několik dalších unikátních předmětů, které v rámci The Secret World nejde nijak jinak získat.

The Park také nebude nic velkého. Vývojáři už v posledním videu upozorňovali, že půjde o krátký, ale intenzivní zážitek. Jak krátký záleží asi na herním stylu každého z nás, ale průměrná herní doba by se měla podle tvůrců pohybovat někde mezi jednou a dvěma hodinami. A z trailerů to vypadá, že by hře mohlo stačit opravdu jen několik desítek minut na to, aby nás pořádně vyděsila.

zdroj: Archiv

Nejnovější články